| Název | SQ8 TFSI tiptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 373 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Q8 (4M) (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1708 mm |
| Šířka | 1995 mm |
| Délka | 5004 mm |
| Rozvor | 2998 mm |
| Objem kufru | 605 / - l |
| Hmotnost | 2315 / 2960 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 245 |
| Kombinovaná | 12 l/100km |
| Ve městě | 19 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 3 056 900 Kč |
| Název | Turbo |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 470 kW |
| Max. rychlost | 260 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Macan (XAB) Turbo (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1621 mm |
| Šířka | 1938 mm |
| Délka | 4784 mm |
| Rozvor | 2893 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 2405 / 2950 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 224 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 2 961 634 Kč |