| Název | 116 M Sportpaket Pro Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4700 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 226 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Řada 1 (F70) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1459 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4361 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 300 / - l |
| Hmotnost | 1500 / 1990 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 156 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 49 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1300 kg |
| Cena | 794 300 Kč |