| Název | eDrive35 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 210 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | i4 (I04) (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1448 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4783 mm |
| Rozvor | 2856 mm |
| Objem kufru | 470 / - l |
| Hmotnost | 2070 / 2550 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 125 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 352 000 Kč |
| Název | R 4MOTION DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2100 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 245 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Golf (CD) R (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1454 mm |
| Šířka | 1789 mm |
| Délka | 4296 mm |
| Rozvor | 2629 mm |
| Objem kufru | 341 / - l |
| Hmotnost | 1548 / 2040 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1700 kg |
| Cena | 1 386 900 Kč |