Srovnání: BMW iX3 vs DS N°8 | Autohled.cz
Motor
| Název | 50 xDrive |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 345 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
Model
| Série | iX3 (NA5) (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4782 mm |
| Rozvor | 2897 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2360 / 2825 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 176 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
Motor
| Název | Short Range |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 190 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | N°8 (K) (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1580 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4820 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 621 / - l |
| Hmotnost | 2132 / 2640 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 155 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 1460 kg |
+ Přidat vozidlo