| Název | 740d xDrive Steptronic Sport |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 2993 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Řada 7 (G70) (od 03/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1544 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5391 mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2255 / 2895 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 74 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 3 042 000 Kč |
| Název | M60 xDrive |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 442 kW |
| Max. rychlost | 230 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | i5 (G60) M Performance sedan (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1505 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 5060 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 2370 / 2895 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 2 557 100 Kč |