| Název | xDrive40i Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1850 RPM |
| Objem | 2998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | X5 (G05) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1765 mm |
| Šířka | 2004 mm |
| Délka | 4935 mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | 650 / - l |
| Hmotnost | 2240 / 2885 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 214 |
| Kombinovaná | 8.6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 168 400 Kč |
| Název | xDrive45 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 300 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | iX (I20) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1695 mm |
| Šířka | 1970 mm |
| Délka | 4965 mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2525 / 3100 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 202 |
| Kombinovaná | 17.8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 2 147 600 Kč |
BMW iX (od 2 147 600 Kč) a X5 (od 2 168 400 Kč) startují prakticky na stejné ceně, jdou ale opačnými směry. iX je čistě elektrický s WLTP dojezdem 602–701 km a futuristickým interiérem, X5 sází na vyzkoušené benzin/diesel motory a plug-in hybrid. iX má klidnější jízdu a nižší provozní náklady, X5 lepší rezervu energie na delších trasách bez nabíjecí infrastruktury. iX je BMW pro digitálního zákazníka, X5 zůstává prémiovým rodinným SUV pro každého.