| Název | 50e Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 4395 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 550 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | XM (G09) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1755 mm |
| Šířka | 2005 mm |
| Délka | 5110 mm |
| Rozvor | 3105 mm |
| Objem kufru | 527 / - l |
| Hmotnost | 2795 / 3300 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 69 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2700 kg |
| Cena | 3 338 400 Kč |
| Název | M60i xDrive Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 4395 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 390 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | X7 (G07) M Performance (od 08/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1835 mm |
| Šířka | 2000 mm |
| Délka | 5181 mm |
| Rozvor | 3105 mm |
| Objem kufru | 750 / - l |
| Hmotnost | 2675 / 3355 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 221 |
| Kombinovaná | 12 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 3 523 000 Kč |