Německá automobilka BMW nabízí celkem 63 modelů, namátkově třeba iX3, iX4, iX, iX M Performance nebo iX1. XM patří s délkou 5,11 metru k těm větším, šířka je pak 2,005 m, výška 1,755 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
XM se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – XM je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonu 738 koní. Nejsilnější z nich (50e Steptronic Sport) dosahuje maximální rychlosti 250 km/h a na stovku se dostane za 3 sekundy.
Dostupná je verze s osmistupňovou automatickou převodovkou 50e Steptronic Sport. XM je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 50e Steptronic Sport ve výbavě XM Label platili přibližně 34 459 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 796 680 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu BMW XM je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing BMW Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
BMW XM se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací 50e Steptronic Sport – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 3 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 5 kusů modelu BMW XM, z toho 3 nové a 2 ojeté.
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 63 kusů. S klesajícím trendem registrací.
Značka BMW získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,1 z 10 a obsadila 12. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka BMW dlouhodobou průměrnou poruchovost 25,1 % (10. z 14 značek v žebříčku).
Uživatelé nejčastěji porovnávají BMW XM s modely BMW X7 nebo BMW iX.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 550 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 250 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 - - s |
| Série | XM (G09) (od 04/23) |
| Začátek výroby | G09 |
| Začátek výroby modelu | XM Label |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1755mm |
| Šířka | 2235mm |
| Délka | 5110mm |
| Rozvor | 3105 mm |
| Objem kufru | 527 / - l |
| Hmotnost | 2795 - -/3300 - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 6 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 77 km |
| Dojezd WLTP | 77 km |
| Dojezd město | 88 km |
| Kapacita baterie hrubá | 29 kWh |
| Kapacita baterie netto | 25 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 140 km/h |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 3 338 400 Kč - 3 338 400 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2700 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Recenzent Matt Watson není z BMW XM příliš nadšený a kritizuje především jeho vulgární vzhled a vysokou hmotnost. Přestože uznává, že je auto díky svému výkonu v přímém směru neuvěřitelně rychlé, v závodě se potýkalo s problémy s trakcí.carwow
- XM prekvapuje rychlosti navzdory hmotnosti
- AWD systemy domimuji v mokrych podminkach
- Siroka skala vykonu v jednom testu
- Otevreny M4 v desti znevyhodnen
- Nerovne podminky kvuli strece
- Vysledky nezohleduji ruzne pohony