| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 65 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Dolphin Surf (EQE) (od 06/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1590 mm |
| Šířka | 1720 mm |
| Délka | 3990 mm |
| Rozvor | 2500 mm |
| Objem kufru | 308 / - l |
| Hmotnost | 1294 / 1638 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 499 900 Kč |
| Název | Electric 45 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 33 kW |
| Max. rychlost | 125 Km/h |
| Zrychlení | 19 s |
| Série | Spring (DBG) (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1519 mm |
| Šířka | 1583 mm |
| Délka | 3701 mm |
| Rozvor | 2423 mm |
| Objem kufru | 308 / - l |
| Hmotnost | 1013 / 1315 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 155 |
| Kombinovaná | 12.4 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 419 900 Kč |