Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Čínská automobilka BYD nabízí celkem 9 modelů, namátkově třeba Dolphin, Dolphin Surf, Tang, Atto 2 nebo Atto 3. Dolphin Surf patří s délkou 3,99 metru k těm menším, šířka je pak 1,72 m, výška 1,59 m. Hodnoty průměrného hatchbacku jsou pak 4,2 m na délku, 1,78 m na šířku a 1,48 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde je prostor pro cestující a pro zavazadla spojený, tj. zadní dveře poskytují přístup do zavazadelníku. V zásadě se tvarem neliší od vozů combi, liší se hlavně velikostí zavazadelníku a absencí třetí řady oken. Vozy kombi jsou tak praktičtější, hatchbacky zase vynikají v kompaktnosti a jsou vhodnější do města.
Dolphin Surf se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava Active startuje na 499 900 Kč, model je dostupný v 3 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Comfort. Dolphin Surf se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například rumunská automobilka Dacia nabízí Duster s motorem hybrid-G 150 4x4 za 645 900 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Comfort ve výbavě Active platili přibližně 5 160 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 119 300 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu BYD Dolphin Surf je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Značka BYD získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,4 z 10 a obsadila 6. místo z 39 značek.
Nový BYD Dolphin Surf, který se na čínském trhu proslavil pod jménem Seagull, přichází do Evropy jako velmi ambiciózní elektromobil s cenou startující těsně pod hranicí půl milionu korun. Novináři se vesměs shodují, že vůz příjemně překvapí dospělým a klidným podvozkem, tichou jízdou i překvapivě přesným řízením, což z něj dělá vysoce funkčního společníka do městského provozu. Pozitivní ohlasy sbírá také za nečekaně bohatou výbavu a svižnou dynamiku, a to obzvláště u vrcholné verze Comfort vybavené elektromotorem o výkonu 115 kW a větš�� 43,2kWh baterií. Na druhou stranu se tento kompaktní hatchback nevyhnul několika lacinějším ústupkům, mezi které patří absence zadního stěrače, občasné výpadky zrcadlení přes Android Auto nebo podprůměrný maximální nabíjecí výkon omezený na pouhých 66 kW. Kritika často míří i na samotnou ergonomii kabiny, kde testujícím vadí chybějící bederní opěrka, horší výhled šikmo vzad a nepříliš prodyšné sedáky z gumově působící veganské kůže. I přes tyto specifické nedokonalosti je však Dolphin Surf celosvětově vnímán jako doporučované a překvapivě vyspělé městské auto, které představuje reálnou hrozbu nejen pro levnou Dacii Spring, ale i pro zavedené evropské výrobce.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 65 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 150 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 11 - - s |
| Série | Dolphin Surf (EQE) (od 06/25) |
| Začátek výroby | EQE |
| Začátek výroby modelu | Dolphin Surf |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1590mm |
| Šířka | 1970mm |
| Délka | 3990mm |
| Rozvor | 2500 mm |
| Objem kufru | 308 / - l |
| Hmotnost | 1294 - -/1638 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 15 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 220 km |
| Dojezd WLTP | 220 km |
| Dojezd město | 356 km |
| Kapacita baterie hrubá | 30 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 579 000 Kč - 579 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Dlaczego Polacy pokochali ten samochód? BYD Dolphin Surf Comfort | TESTMagazyn Auto
- Prostorná a pěkně zpracovaná kabina
- Svižné zrychlení
- Vyzrálý klidný podvozek, tichá jízda
- Chybí zadní stěrač
- Omezený výhled v diagonálních směrech
- Vyšší spotřeba energie
- Max nabíjecí výkon jen 66 kW
Elektromobil do půl milionu? Nový BYD Dolphin Surf je dlouhý jako fabiaAuto.cz
- Cena pod 500 000 Kč
- Praktické městské rozměry
- V2L standardně
- Interiér do šířky nijak výjimečný
- Omezený prostor vzadu
- Slabé zrychlení základní verze
- Malá kola
Elektromobil za 499 900 Kč dorazil do Česka. Ale má zásadní háčekEV Magazín
- Velmi konkurenční vstupní cena
- Prostorný interiér pro město
- Solidní základní výbava
- Pomalé nabíjení (65-85 kW DC)
- Základní verze jen 220 km WLTP
- Nevhodné pro dálniční jízdy
- Nižší rychlost nabíjení oproti konkurenci
BYD Dolphin Surf: Že by konečně čínské auto, které dokáže konkurovat tradičním značkám?Autíčkář.cz
- Překvapivě živý motor
- Vyzrálý podvozek, tlumí nerovnosti dobře
- Výbava extravagantní pro tuto třídu
- Několik typicky čínských zvláštností
- Drobné nedostatky v detailech
BYD Dolphin Surf – Lék na elektřinu?Automobil Revue
- Pokročilá LFP Blade Battery
- Dedikovaná EV platforma
- V2L a NFC odemykání
- Tvrdý podvozek na nerovnostech
- Skromné materiály interiéru
- Jednoduchá kola zadních dveří
- Neintuitivní mechanické ovládání
Test: BYD Dolphin Surf - překvapivě pohodlný pro tak malé autoAutoWeek
- Výjimečně komfortní odpružení pro tak malé auto s délkou pod 4 metry
- Bohatá standardní výbava včetě adaptivního tempomatu a 360° kamery
- Slušná prostornost s 308 litry zavazadlového prostoru a dvěma dospělými vzadu
- Verze Active má jen 220 km dojezdu (30 kWh baterie)
- Chybí automatická klimatizace ve všech verzích
- Pomalu reagující drop-down menu pro vypnutí rychlostních varování
Test BYD Dolphin Surf: nepřekonatelný poměr ceny a výkonu?0Auto Plus
- Žádné zápory neuvedeny
BYD Dolphin Surf. Już jeździłem chińskim autem w cenie DaciiAuto Świat
- Svižné rozjezdy ve městě
- Malý poloměr otáčení 10,1 m
- Navigace a hlasové ovládání fungují
- Brzdná dráha přes 46 metrů
- CarPlay nefunguje ve vertikálním režimu displeje
Testováno v roce 2025