| Název | Chery Tiggo 7 1.6 TGDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 275 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 108 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 10.3 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1696 mm |
| Šířka | 1862 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 500 / 1305 l |
| Hmotnost | 1593 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 159 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 699 000 Kč |
| Název | HS 1.5T GDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1496 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | HS/EHS (AS3A) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1664 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4655 mm |
| Rozvor | 2765 mm |
| Objem kufru | 507 / - l |
| Hmotnost | 1625 / 2025 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 134 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 674 990 Kč |
| Název | 1.0 TSI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Karoq (NU) (od 12/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1624 mm |
| Šířka | 1841 mm |
| Délka | 4390 mm |
| Rozvor | 2638 mm |
| Objem kufru | 521 / - l |
| Hmotnost | 1380 / 1849 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 169 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 660 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 699 000 Kč |