| Název | van M PureTech 110 S&S |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 81 kW |
| Max. rychlost | 167 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Berlingo (E) Kastenwagen (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1796 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4401 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1329 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 145 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 61 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 640 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 659 329 Kč |