CUPRA Raval CUPRA Raval 155kW | Autohled.cz
Motor
| Název | CUPRA Raval 155kW |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | AT (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 155 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Kompaktní třída |
Rozměry
| Výška | 1518 mm |
| Šířka | 1784 mm |
| Délka | 4046 mm |
| Rozvor | 2600 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1512 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo