| Název | hybrid 155 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5300 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1799 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 116 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Bigster (DJF) (od 05/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1712 mm |
| Šířka | 1813 mm |
| Délka | 4570 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Objem kufru | 546 / - l |
| Hmotnost | 1494 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 220 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 745 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 556 900 Kč |
| Název | Dacia Striker mild hybrid 1.2 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | () |
| Pohon | |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2027 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Compact Cars |
| Výška | - |
| Šířka | - |
| Délka | 4620 mm |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | estate car |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 650 000 Kč |
| Název | 1.2 DI Turbo |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 208 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Mokka (MOKKA-B) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1535 mm |
| Šířka | 1787 mm |
| Délka | 4150 mm |
| Rozvor | 2557 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1294 / 1690 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 645 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 559 990 Kč |