| Název | TCe 100 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2900 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Sandero (DJF) (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1496 mm |
| Šířka | 1853 mm |
| Délka | 4102 mm |
| Rozvor | 2604 mm |
| Objem kufru | 372 / - l |
| Hmotnost | 1134 / 1570 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 162 |
| Kombinovaná | 5.4 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 565 kg |
| Brzděný | 980 kg |
| Cena | 339 900 Kč |
| Název | REVO D+ |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 2 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 2 |
| Max. otáčky | 2200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 500 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 6 kW |
| Max. rychlost | 45 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Myli (od 05/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Lehké čtyřkolové vozidlo |
| Výška | 1530 mm |
| Šířka | 1500 mm |
| Délka | 2950 mm |
| Rozvor | 0 mm |
| Objem kufru | 459 / - l |
| Hmotnost | 0 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 3 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 17 l |
| Emisní norma | Euro 5 |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 353 000 Kč |