| Název | 2.0 i-MMD e:HEV e-CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5900 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1993 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Civic (FE) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1408 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4560 mm |
| Rozvor | 2734 mm |
| Objem kufru | 410 / 820 l |
| Hmotnost | 1517 / 1865 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 128 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 65 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 859 900 Kč |
| Název | A 180 7G-DCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1660 RPM |
| Objem | 1332 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 215 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Třída A (W 177) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1423 mm |
| Šířka | 1796 mm |
| Délka | 4428 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1440 / 1920 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 91 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 725 kg |
| Brzděný | 1400 kg |
| Cena | 883 300 Kč |