| Název | 1.0 T-GDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 66 kW |
| Max. rychlost | 174 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Bayon (BC3) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1500 mm |
| Šířka | 1775 mm |
| Délka | 4180 mm |
| Rozvor | 2580 mm |
| Objem kufru | 411 / - l |
| Hmotnost | 1175 / 1635 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 165 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 450 kg |
| Brzděný | 910 kg |
| Cena | 384 990 Kč |
| Název | 1.5 GDI-T Essential 2WD |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1497 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Tivoli (XK) (od 04/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1613 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Délka | 4225 mm |
| Rozvor | 2600 mm |
| Objem kufru | 395 / - l |
| Hmotnost | 1300 / 1800 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 178 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 459 900 Kč |