| Název | Kombi 1.0 T-GDI Advantage |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 178 Km/h |
| Zrychlení | 13 s |
| Série | i30 (PDE) kombi (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1475 mm |
| Šířka | 1795 mm |
| Délka | 4585 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 602 / - l |
| Hmotnost | 1316 / 1840 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 510 kg |
| Brzděný | 1010 kg |
| Cena | 549 990 Kč |