| Název | 1.0 T-GDI Select |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 178 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Kona (SX2) (od 05/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1585 mm |
| Šířka | 1825 mm |
| Délka | 4350 mm |
| Rozvor | 2660 mm |
| Objem kufru | 466 / - l |
| Hmotnost | 1370 / 1860 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 47 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1210 kg |
| Cena | 629 990 Kč |
| Název | 1.5 GDI-T Essential 2WD |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1497 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 194 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Torres (UK) (od 04/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1710 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4705 mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 703 / - l |
| Hmotnost | 1498 / 2050 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 195 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 649 900 Kč |