| Název | e-CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1490 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | LBX (AYH1) (od 02/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1560 mm |
| Šířka | 1825 mm |
| Délka | 4190 mm |
| Rozvor | 2580 mm |
| Objem kufru | 332 / - l |
| Hmotnost | 1280 / 1755 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 36 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 650 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 800 000 Kč |
| Název | 85x |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 6.6 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1625 mm |
| Šířka | 1884 mm |
| Délka | 4488 mm |
| Rozvor | 2765 mm |
| Objem kufru | 470 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 15.5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 092 000 Kč |