| Název | RF 1.5 SKYACTIV-G 132 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1496 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 97 kW |
| Max. rychlost | 203 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | MX-5 (ND) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1230 mm |
| Šířka | 1735 mm |
| Délka | 3915 mm |
| Rozvor | 2310 mm |
| Objem kufru | 127 / - l |
| Hmotnost | 1116 / 1280 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 125 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 966 750 Kč |