| Název | CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1490 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 2 Hybrid (ZV) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1505 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Délka | 3940 mm |
| Rozvor | 2560 mm |
| Objem kufru | 286 / 768 l |
| Hmotnost | 1180 / 1615 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 3 l/100km |
| Ve městě | 2 l/100km |
| Mimo město | 2 l/100km |
| Velikost nádrže | 36 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 450 kg |
| Brzděný | 450 kg |
| Cena | 536 450 Kč |
| Název | 1.0 T-GDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 186 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | K4 (CL4m) (od 11/25) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1435 mm |
| Šířka | 1850 mm |
| Délka | 4440 mm |
| Rozvor | 2720 mm |
| Objem kufru | 438 / - l |
| Hmotnost | 1415 / 1870 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 47 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 1010 kg |
| Cena | 509 980 Kč |