| Název | E 450 4MATIC 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 2999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 297 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída E (W 214) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1469 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Délka | 4949 mm |
| Rozvor | 2961 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 1960 / 2585 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 85 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 66 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 1 494 350 Kč |
| Název | S3 sedan S tronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2100 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 245 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | A3 (8Y) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1391 mm |
| Šířka | 1816 mm |
| Délka | 4504 mm |
| Rozvor | 2630 mm |
| Objem kufru | 325 / - l |
| Hmotnost | 1610 / 2035 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 419 900 Kč |