| Název | 250 e 8G-DCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1332 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | GLA (H 247) (od 07/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1616 mm |
| Šířka | 1834 mm |
| Délka | 4412 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 385 / - l |
| Hmotnost | 1810 / 2310 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 35 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 040 600 Kč |
| Název | Keith Haring Edition |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | #3 (HC11) (od 12/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1556 mm |
| Šířka | 1844 mm |
| Délka | 4400 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 370 / - l |
| Hmotnost | 1780 / 2199 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 053 000 Kč |