| Název | 1.8 Hybrid automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3500 RPM |
| Objem | 1789 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 116 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | ASX (RJB) (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1575 mm |
| Šířka | 1797 mm |
| Délka | 4239 mm |
| Rozvor | 2639 mm |
| Objem kufru | 348 / - l |
| Hmotnost | 1449 / 1890 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 169 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 48 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 720 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 513 790 Kč |