Srovnání: Mitsubishi Eclipse Cross vs Škoda Elroq | Autohled.cz
Motor
| Název | EV |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | Eclipse Cross (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1571 mm |
| Šířka | 1908 mm |
| Délka | 4489 mm |
| Rozvor | 2784 mm |
| Objem kufru | 545 / - l |
| Hmotnost | 1922 / 2335 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 145 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1100 kg |
Motor
| Název | 85x |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 6.6 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1625 mm |
| Šířka | 1884 mm |
| Délka | 4488 mm |
| Rozvor | 2765 mm |
| Objem kufru | 470 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15.5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo