| Název | Opel Astra 1.5 CDTI 96kW AT8 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 96 kW |
| Max. rychlost | 209 Km/h |
| Zrychlení | 10.6 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Kompaktní třída |
| Výška | 1441 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4374 mm |
| Rozvor | 2675 mm |
| Objem kufru | 422 / 1339 l |
| Hmotnost | 1438 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 132 g/km |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 579 990 Kč |
| Název | 1.5 TSI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 197 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Leon (KL) (od 04/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1456 mm |
| Šířka | 1799 mm |
| Délka | 4368 mm |
| Rozvor | 2686 mm |
| Objem kufru | 380 / - l |
| Hmotnost | 1344 / 1850 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 670 kg |
| Brzděný | 1300 kg |
| Cena | 624 900 Kč |