| Název | 1.2 Hybrid 110 Business e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 189 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 208 (U) (od 11/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1430 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Délka | 4055 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 352 / 824 l |
| Hmotnost | 1165 / 1595 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | torzní tyč |
| Nebrzděný | 580 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 560 000 Kč |
| Název | Peugeot Rifter 1.2 PureTech 110 MAN6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 81 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1818 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4405 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 775 / 3500 l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 558 677 Kč |
| Název | CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1490 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 2 Hybrid (ZV) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1505 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Délka | 3940 mm |
| Rozvor | 2560 mm |
| Objem kufru | 286 / 768 l |
| Hmotnost | 1180 / 1615 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 3 l/100km |
| Ve městě | 2 l/100km |
| Mimo město | 2 l/100km |
| Velikost nádrže | 36 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 450 kg |
| Brzděný | 450 kg |
| Cena | 536 450 Kč |