Srovnání: Peugeot e-2008 vs Hyundai Inster | Autohled.cz
Motor
| Název | e-2008 156 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
Model
| Série | 2008 (U) (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
Rozměry
| Výška | 1523 mm |
| Šířka | 1770 mm |
| Délka | 4304 mm |
| Rozvor | 2605 mm |
| Objem kufru | 434 / - l |
| Hmotnost | 1623 / 2030 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 71 kW |
| Max. rychlost | 140 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
Model
| Série | Inster (AX1) (od 01/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
Rozměry
| Výška | 1575 mm |
| Šířka | 1610 mm |
| Délka | 3825 mm |
| Rozvor | 2580 mm |
| Objem kufru | 280 / - l |
| Hmotnost | 1380 / 1730 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 144 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo