| Název | e-2008 156 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 2008 (U) (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1523 mm |
| Šířka | 1770 mm |
| Délka | 4304 mm |
| Rozvor | 2605 mm |
| Objem kufru | 434 / - l |
| Hmotnost | 1623 / 2030 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 619 834 Kč |
| Název | Peugeot Rifter 1.2 PureTech 110 MAN6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 81 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1818 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4405 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 775 / 3500 l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 558 677 Kč |
| Název | Eco-G 120 |
| Palivo | lpg |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Max. rychlost | 165 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | Symbioz (RJB) (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1575 mm |
| Šířka | 1797 mm |
| Délka | 4413 mm |
| Rozvor | 2638 mm |
| Objem kufru | 624 / - l |
| Hmotnost | 1359 / 1815 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 169 |
| Kombinovaná | 7.1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | 116 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 675 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 469 000 Kč |