| Název | Diesel 180 EAT8 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 2184 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 132 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Traveller (V) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1890 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 5333 mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | 2011 / 2300 l |
| Hmotnost | 2018 / 2900 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1900 kg |
| Cena | 1 090 000 Kč |
| Název | 2.0 EcoBlue |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1996 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Transit Custom (NXN) (od 07/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1958 mm |
| Šířka | 2032 mm |
| Délka | 5050 mm |
| Rozvor | 3100 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1893 / 2825 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 1 100 000 Kč |