| Název | S E-Hybrid Black Edition Tiptronic S |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1450 RPM |
| Objem | 2995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 260 kW |
| Max. rychlost | 248 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Cayenne (PO536) (od 07/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1698 mm |
| Šířka | 1983 mm |
| Délka | 4930 mm |
| Rozvor | 2895 mm |
| Objem kufru | 772 / - l |
| Hmotnost | 2130 / 2835 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 212 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 639 000 Kč |