| Název | E-Tech Full Hybrid 160 Multi-Mode-automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5350 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1789 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 116 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Captur (RJB) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1575 mm |
| Šířka | 1797 mm |
| Délka | 4239 mm |
| Rozvor | 2639 mm |
| Objem kufru | 326 / - l |
| Hmotnost | 1441 / 1890 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 169 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 48 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 720 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 536 000 Kč |
| Název | Peugeot 2008 Hybrid 136 e-DCS6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1523 mm |
| Šířka | 1770 mm |
| Délka | 4304 mm |
| Rozvor | 2605 mm |
| Objem kufru | 434 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 528 925 Kč |
Captur od 536 000 Kč a Peugeot 2008 od 525 000 Kč (akčně 479 000 Kč) jsou přímí konkurenti v segmentu malých SUV. 2008 zaujme moderním i-Cockpitem a o 12 litrů větším kufrem (434 vs 422 l). Captur nabízí posuvná zadní sedadla a širší paletu motorů včetně LPG. Pro design sázejte na 2008, pro variabilitu interiéru na Captur.