| Název | Full Hybrid E-Tech 160 Multi-Mode-automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1789 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 116 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Clio (R03) (od 01/26) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1451 mm |
| Šířka | 1768 mm |
| Délka | 4116 mm |
| Rozvor | 2591 mm |
| Objem kufru | 301 / - l |
| Hmotnost | 1316 / 1770 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 39 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 670 kg |
| Brzděný | 900 kg |
| Cena | 434 000 Kč |
| Název | 1.0 T-GDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 66 kW |
| Max. rychlost | 181 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | i20 (BC3) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1450 mm |
| Šířka | 1775 mm |
| Délka | 4065 mm |
| Rozvor | 2580 mm |
| Objem kufru | 352 / - l |
| Hmotnost | 1145 / 1610 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 450 kg |
| Brzděný | 910 kg |
| Cena | 455 990 Kč |
Renault Clio (od 434 000 Kč, akčně od 399 000 Kč) a Hyundai i20 (od 334 990 Kč) patří mezi nejdostupnější hatchbacky na trhu. i20 je levnější o téměř 100 tisíc, ale nabízí slabší motor 66 kW. Clio má silnější pohonné jednotky (84–116 kW), větší kufr (327 vs 352 l ve prospěch i20) a LPG variantu. i20 boduje pětiletou zárukou, Clio lepším jízdním komfortem.