| Název | 6.8 V12 automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 12 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1700 RPM |
| Objem | 6749 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 420 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Phantom (RR11/R12) (od 05/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1646 mm |
| Šířka | 2018 mm |
| Délka | 5762 mm |
| Rozvor | 3552 mm |
| Objem kufru | 548 / - l |
| Hmotnost | 2560 / 3000 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 100 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 13 520 000 Kč |
| Název | M5 xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 4395 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 535 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Řada 5 (G90) M5 sedan (od 11/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1510 mm |
| Šířka | 1970 mm |
| Délka | 5096 mm |
| Rozvor | 3006 mm |
| Objem kufru | 466 / - l |
| Hmotnost | 2510 / 2940 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 115 |
| Kombinovaná | 4.6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 3 779 100 Kč |