| Název | 1.0 TSI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 183 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Ateca (5FP) (od 08/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1601 mm |
| Šířka | 1841 mm |
| Délka | 4381 mm |
| Rozvor | 2638 mm |
| Objem kufru | 510 / - l |
| Hmotnost | 1345 / 1870 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 670 kg |
| Brzděný | 1300 kg |
| Cena | 762 000 Kč |
| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 130 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Atto 2 (SC3E) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1830 mm |
| Délka | 4310 mm |
| Rozvor | 2620 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1570 / 1980 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 165 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 748 000 Kč |