| Název | Combi 1.5 TSI ACT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 203 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Octavia (NX) Combi (od 05/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1468 mm |
| Šířka | 1829 mm |
| Délka | 4698 mm |
| Rozvor | 2686 mm |
| Objem kufru | 640 / - l |
| Hmotnost | 1366 / 1900 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 158 |
| Kombinovaná | 5.4 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 680 kg |
| Brzděný | 1300 kg |
| Cena | 639 900 Kč |
| Název | MPV BlueHDi 100 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 2 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 75 kW |
| Max. rychlost | 171 Km/h |
| Zrychlení | 13 s |
| Série | Berlingo (E) MPV (od 02/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1844 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4753 mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | 1050 / - l |
| Hmotnost | 1616 / 2375 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1025 kg |
| Cena | 650 000 Kč |