| Název | 2.0 TSI DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 248 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Superb (3Y) sedan (od 02/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1481 mm |
| Šířka | 1849 mm |
| Délka | 4912 mm |
| Rozvor | 2841 mm |
| Objem kufru | 645 / - l |
| Hmotnost | 1631 / 2170 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 138 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 66 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 935 000 Kč |
| Název | 2.2 Diesel Q4 AT8 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 2143 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 154 kW |
| Max. rychlost | 235 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Giulia (952) (od 01/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4650 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 1640 / 2175 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 745 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 229 000 Kč |