| Název | 1.8 Hybrid Comfort+ CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1798 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Swace (ZE1HE(S)) (od 12/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1460 mm |
| Šířka | 1790 mm |
| Délka | 4655 mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 596 / 1232 l |
| Hmotnost | 1475 / 1835 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 450 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 967 000 Kč |
| Název | E-Tourneo Courier |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Tourneo Courier (N1P) (od 03/25) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1817 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4337 mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 570 / - l |
| Hmotnost | 0 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 170 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 966 790 Kč |