Tesla Model S Plaid | Autohled.cz
Motor
| Název | Plaid |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 493 kW |
| Max. rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
Model
| Série | Model S (004) (od 12/22) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 1431 mm |
| Šířka | 1987 mm |
| Délka | 5021 mm |
| Rozvor | 2960 mm |
| Objem kufru | 799 / - l |
| Hmotnost | 2092 / 2534 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
+ Přidat vozidlo