| Název | Plaid |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 493 kW |
| Max. rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Model S (004) (od 12/22) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1431 mm |
| Šířka | 1987 mm |
| Délka | 5021 mm |
| Rozvor | 2960 mm |
| Objem kufru | 799 / - l |
| Hmotnost | 2092 / 2534 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 2 860 000 Kč |
| Název | PDK |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1900 RPM |
| Objem | 2894 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 260 kW |
| Max. rychlost | 272 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Panamera (972) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1423 mm |
| Šířka | 1937 mm |
| Délka | 5052 mm |
| Rozvor | 2950 mm |
| Objem kufru | 494 / - l |
| Hmotnost | 1960 / 2505 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 132 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2200 kg |
| Cena | 2 984 799 Kč |