| Název | 1.8 Hybrid |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1798 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | C-HR (X20) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1558 mm |
| Šířka | 1832 mm |
| Délka | 4362 mm |
| Rozvor | 2640 mm |
| Objem kufru | 447 / - l |
| Hmotnost | 1505 / 1930 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 154 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 725 kg |
| Brzděný | 725 kg |
| Cena | 809 900 Kč |