| Název | Volkswagen Touran 1.5 TSI EVO 110kW DSG7 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 209 Km/h |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Van |
| Výška | 1638 mm |
| Šířka | 1829 mm |
| Délka | 4532 mm |
| Rozvor | 2786 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 6.4 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 974 900 Kč |
| Název | Passenger |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 89 kW |
| Max. rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | PV5 (SW1) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1899 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4695 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 1330 / - l |
| Hmotnost | 2065 / 2600 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 969 980 Kč |