| Název | B3 DKG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | XC40 (X) (od 03/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1652 mm |
| Šířka | 1863 mm |
| Délka | 4425 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Objem kufru | 452 / - l |
| Hmotnost | 1688 / 2220 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 205 |
| Kombinovaná | 6.5 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 017 000 Kč |
| Název | BlueHDi 130 automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 96 kW |
| Max. rychlost | 195 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | DS 7 (J) (od 11/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1625 mm |
| Šířka | 1891 mm |
| Délka | 4593 mm |
| Rozvor | 2738 mm |
| Objem kufru | 555 / - l |
| Hmotnost | 1651 / 2050 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 190 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1450 kg |
| Cena | 1 004 900 Kč |