| Název | B3 DKG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | XC40 (X) (od 03/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1652 mm |
| Šířka | 1863 mm |
| Délka | 4425 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Objem kufru | 452 / - l |
| Hmotnost | 1688 / 2220 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 205 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 017 000 Kč |
| Název | 150kW 2023 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | e:Ny1 (RSA) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1584 mm |
| Šířka | 1790 mm |
| Délka | 4387 mm |
| Rozvor | 2607 mm |
| Objem kufru | 361 / 801 l |
| Hmotnost | 1730 / 2080 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 014 000 Kč |