| Název | B3 DKG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | XC40 (X) (od 03/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1652 mm |
| Šířka | 1863 mm |
| Délka | 4425 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Objem kufru | 452 / - l |
| Hmotnost | 1688 / 2220 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 205 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 017 000 Kč |
| Název | 2.0ie Lineartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 188 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | Forester (S6) (od 01/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1730 mm |
| Šířka | 1830 mm |
| Délka | 4670 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 508 / 1186 l |
| Hmotnost | 1693 / 2185 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 220 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 48 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1870 kg |
| Cena | 1 025 000 Kč |