BMW i5 M Performance ve verzi M60 xDrive je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 442 kW (601 koní) a točivým momentem 820 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 3 sekundy a maximální rychlost je 230 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 186,5 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 81 kWh (netto) umožňuje dojezd až 540 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 5 060 mm, šířkou 1 900 mm a výškou 1 505 mm (rozvor 2 995 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 490 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 370 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 895 kg. Brzděný přívěs může vážit až 2 000 kg. Světlá výška 136 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena BMW i5 M Performance M60 xDrive startuje na 2 557 100 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2026.
| Název | M60 xDrive |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 442 kW |
| Maximální rychlost | 230 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 s |
| Série | i5 (G60) M Performance sedan (od 10/23) |
| Začátek výroby | G60 |
| Začátek výroby modelu | i5 M60 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1505mm |
| Šířka | 2156mm |
| Délka | 5060mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 2370 / 2895 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 17l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 540 km |
| Dojezd WLTP | 540 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 83 kWh |
| Kapacita baterie netto | 81 kWh |
| Hmotnost baterie | 550 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 510 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW), 255 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 22,0 kW); 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 205,0 kW) |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 557 100 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2000 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |