Peugeot e-Expert VAN ve verzi e-Expert van je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 100 kW (136 koní) a točivým momentem 260 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 10 sekund a maximální rychlost je 130 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 51,3 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 50 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 223 km dle WLTP při kombinované spotřebě 23 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 980 mm, šířkou 1 920 mm a výškou 1 895 mm (rozvor 3 275 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Pohotovostní hmotnost je 1 949 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 846 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 000 kg. Průměr otáčení činí 12 m.
Cena Peugeot e-Expert VAN e-Expert van startuje na 1 185 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | e-Expert van |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Maximální rychlost | 130 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 10 s |
| Série | Expert (V) Kastenwagen (od 04/24) |
| Začátek výroby | V |
| Začátek výroby modelu | e-Expert Kastenwagen M (50 kWh) |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1895mm |
| Šířka | 2204mm |
| Délka | 4980mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1949 / 2846 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 23l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 223 km |
| Dojezd WLTP | 223 km |
| Dojezd město | 311 km |
| Kapacita baterie hrubá | 50 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1350 min. (AC zásuvka 230V 1,8 kW), 840 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 3,6 kW), 420 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW), 300 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 100,0 kW) |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 170 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 185 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1000 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |