| Název | Sportback 2.0 TDI S tronic |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1650 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 195 kW |
| Max. rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Q3 (FJ) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1601 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4531 mm |
| Rozvor | 2681 mm |
| Objem kufru | 488 / - l |
| Hmotnost | 1750 / 2260 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8.6 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 1 107 900 Kč |
| Název | 300h automat |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4400 RPM |
| Objem | 1987 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 146 kW |
| Max. rychlost | 177 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | UX (ZA1) (od 03/19) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1540 mm |
| Šířka | 1840 mm |
| Délka | 4495 mm |
| Rozvor | 2640 mm |
| Objem kufru | 320 / - l |
| Hmotnost | 1495 / 2110 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 4.6 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 130 000 Kč |
Lexus UX (1 130 000 Kč v hybridní verzi) vyniká samonabíjecím hybridem 2.0 (146 kW) s mimořádnou úsporou ve městě a špičkovou kvalitou zpracování. Audi Q3 (od 1 107 100 Kč) nabízí širší motorovou paletu včetně 2.0 TDI a 2.0 TSI až do 200 kW, většího prostoru vzadu a kufru až 488 l (vs 320 l u UX). Lexus je sázka na bezporuchovost a tichou hybridní jízdu, Q3 boduje praktičností, jízdními vlastnostmi a širší sítí dealerů v Česku.