| Název | 3.0 TFSI quattro tiptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1370 RPM |
| Objem | 2995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 250 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Q7 (4M) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1734 mm |
| Šířka | 1970 mm |
| Délka | 5072 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 867 / - l |
| Hmotnost | 2130 / 2830 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 245 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2800 kg |
| Cena | 1 993 900 Kč |
| Název | B5 AWD Geartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 184 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | XC90 (L) (od 09/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1771 mm |
| Šířka | 1923 mm |
| Délka | 4953 mm |
| Rozvor | 2984 mm |
| Objem kufru | 302 / 680 l |
| Hmotnost | 2080 / 2790 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 216 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 71 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 999 900 Kč |